KONST / Litografier / Färglitografi 13474335
nr 1347 4335
Hans Wigert
(1932-2015), Sverige
Färglitografi, "En Nordisk sommarnatt". Signerad, daterad 1974. Motivet: 56x66 cm
Utrop:
500 kr
måndag 14 september 2020
kl 19:45:26
Hans Wigert
Läs mer om Hans Wigert